تبلیغات
وب سایت رسمی ارکستر ملودی اردبیل - دیتر بوهلن ، آهنگساز٬ خواننده٬ نت نویس٬ نوازنده ی گیتار و کی برد
 
وب سایت رسمی ارکستر ملودی اردبیل
به همرا ما شادترین و خاطره انگیزترین مجالس رابرای عزیزان تان بسازید. همراه شما در مجالس عروسی ، نامزدی ، حنابندان ، تولد و دیگر
صفحه نخست            تماس با مدیر            پست الکترونیک           RSS            ATOM
دیتر بوهلن ، آهنگساز٬ خواننده٬ نت نویس٬ نوازنده ی گیتار و کی برد و مانکن تبلیغاتی معروف در 7 فوریه سال 1954 در 40 کیلو متری Lower Saxony , Berne نزدیک "Oldenburg" آلمان به دنیا آمد.


پدرش مهندس هیدرولیک بود و آرزو داشت پسرش مانند او مهندس شود ولی دیتر بازیگوش چنین چیزی را نمی خواست.
دیتر یک برادر با نام Uwe دارد که 2 سال از خودش کوچکتر است.از بچگی می خواست موسیقی دان شود و نواختن گیتار و کی برد را آموخت و نوشتن نتها را شروع کرد.
وقتی فقط 10 سال داشت اولین ترانه خود را با نام"Viele Bomben Fallen" (بمب ها فرو میریزند) را سرود ولی کسی نمی دانست این ترانه نقطه عطفی برای رشد بزرگترین آهنگ ساز دنیا بوده.
پسری بسیار پرخاش گر در عین حال سخت کوش که تا در کاری موفق نمی شد دست از آن بر نمی داشت و به عقیده معلمانش پسری لوس بود و با بی انظباطی هایی که داشت بالاخره از مدرسه اخراج شد.
ورود به دنیای موسیقی


دیتر با عوض کردن کالج های مختلف علی رغم میل باطنی، سر انجام در تاریخ 8 نوامبر 1978 تحصیلات خود را در رشته اقتصاد از دانشگاه "Gottingen" به پایان رسانید. اما بالاخره به آرزو خود یعنی همان ترانه سرایی روی آورد.و در شرکت سرمایه گزاری "Emden" شروع به کار کرد.
در ۱ ژانویه ۱۹۷۹ دیتر به عنوان تهیه کننده و اهنگ ساز "Intersong" شروع به کار کرد و با نام مستعار "Steve Benson" شروع فعالیت نمود که باز هم نا کام ماند.
او دوباره گروهی به نام "Sunday" به همراهی دو دحتر تشکیل داد و ترانه معروف "hale hey Louise" رو اجرا کردند.

دیتر با نام مستعار G.T.O هم برای یک سریال تلویزینی آهنگ سرود.
در اوایل سالهای 1970 در ارکسترهای "Mayfair"٬ "Urvogel" و "Dacapo" نوازندگی کرد و با این گروه ها در مکان های عمومی می سرایید و با پول به دست آمده امرار معاش می کرد .
سالهای زیادی طول کشید تا قرارداد موسیقی ببندد.
بالاخره در اواخر سالهای 1970 با یک شرکت ضبط قرارداد موسیقی بست و نتهای موسیقی معروفی برای هنرمندانی مانند : "bernd" ٬ "Katja Ebstein" ٬ "Ricky King" و "Monza" نوشت.

در سال 1983 برای اولین بار در یک دیسکو با "Erika Sauerland" ملاقات کرد .
Erika Sauerland متولد ۲۹/۹/19۵۴ در شهری به نام "Bad Wildungen" بود.حرفه اریکا طراحی انواع مدل لباس بود.

آن ها قبل ازدواج 10 سال با هم زندگی کردند و سر انجام این دو در ۱۱ نوامبر سال ۱۹۸۳ و در "Wandsbeck" هامبورگ آلمان با هم ازدواج کردند.
آنها صاحب سه فرزند به نامهای Mark ٬ Marvin و Marielin شدند و در سال 1994 از هم جدا شدند.
در سال 1983 فردی فرانسوی به نام "FR David" با ملاحضه کار هایش با او قرار دادی منعقد نمود و اینجا اولین نقطه برای شروع پیشترفت های دیتر بود. دیتر نیز متن اشعارش را به آلمانی برای او فرستاد . سپس کمپانی هانس برای شروع خواننده ای جوان تازه کار با نام براند ویدونگ (توماس آندرس ) برای انجام کار به او معرفی نمود.
دیتر بوهلن در همان سال 1983 با توماس آندرس ملاقات کرد.
یک خواننده ی آلمانی با موهای قهوه ای بلند٬ که در آن زمان به هندی ها شباهت داشت.

تشکیل یک گروه رسمی


بعد از ساخت 5 کار انفرادی برای توماس ٬ او طی یک سفر تعطیلاتی در "Mallorca" به فکر خواندن به همراه توماس در انگلستان افتاد. آن دو همدیگر را "Modern Talking" نامیدند.
مدرن تاکینگ با کارهای محبوبی چون: تو قلب منی You’re My Heart تو روح منی You’re My Soul ٬ "Cheri Cheri Lady" ٬ اتلانتیس فریاد می زند - در خواست کمک برای عشق "Atlantic is calling" موفق ترین گروه موسیقی آلمانی شد.
راز موفقیتشان ملودی های خیلی جذاب و صدای بم دیتر بود.چند سال بعد صداهای بم در استودیو آمیخته شد و از چند خواننده ی دیگر منشا گرفت.
فروش آلبوم های مدرن تاکینگ تا آن زمان در 50 سال اخیر در آلمان بی سابقه بود. کسی نبود که گروه را در سطح آلمان نشناسد و یا آهنگی از آن ها گوش نداده باشد. آن ها با این گروه جهانی شدند. فروش روزانه آهنگ هایشان در زمان خود بی سابقه بود.رتبه یک چارت ها و نمودار های موسیقی آلمان فقط از آن مدرن تاکینگ بود.
از سال 1984 که اولین آلبوم را داشتند تا سال 1987 روز های خوبی برای خواننده هایی که می خواستند رتبه یک باشند نبود ،زیرا رتبه یک فقط از آن مدرن تکینگ بود.
بعد از اینکه مدرن تاکینگ در سال 1987 با انتشار 4 آلبوم بنا به دلایلی منحل شد٬ دیتر پروژه ی انفرادی با نام "Blue System" را با همکار قدیمی خود "Luis Rodriguez"که مهندس صدا بود شروع کرد.
در این گروه کارهای محبوبی از جمله: زیر پوست من "Under My Skin" و متاسفم سارا کوچولو "Sorry Littl Sarah" را منشر نمود.
دیتر تلاش زیادی برای موفقیت در این گروه کرد و نیز افتخارات زیادی کسب نمود ولی در مجموع به اندازه پروزه مدرن تاکینگ موفق نبود.موسیقی "Blue System" به "Modern Talking" شباهت داشت و توانست با این گروه نیز 13 آلبوم را منتشر کند.
در سال 1998 گروه مدرن تاکینگ به صورت غیر منتظره ای دو باره از سر گفت و این دو دوباره با هم متحد شدند.
در طی سالهای 1990 دیتر با "Nadja Alo Del Farrag" که به عنوان "Naddel" شناخته شده بود رابطه داشت.
Naddel صداهای پیش زمینه و کار رقص در Blue System را انجام می داد و همچنین ستاره سریالهای تلویزیونی آلمانی شد.
دیتر بار دیگر در سال 1996 با "Verona Feldbusch" که یک خواننده و مانکن بود ازدواج کرد که بعد از گذشت 30 روز از ازدواجشان از هم جدا شدند!
بعد از این جدایی او کار تولید کنند گی در گروه بچه های آلمانی به نام Touché را به عهده گرفت.
"Estefania Küster" دوست دختر جدید دیتر بود. از سال 2001 آنها با هم زندگی کردند. در سال 2005 استفانیا باردار شد و یک پسر با نام "Maurice" در همان اواسط سال 2005 به دنیا آورد. آهنگ سازی و افتخارات


دیتر نیز به عنوان آهنگساز برای هنرمندانی نظیر "CC Catch" ٬ "Chris Norman" ٬ Bonnie Tyler"" و اخیرا "Millane Fernandez" و "Touch Isabel" کار های موفقی ارائه داده است.


در سال 1986 آهنگی با نام "Midnight Lady" برای خواننده ای به نام "Chris Norman" ساخت که در کل اروپا ، محبوب و به صورت عمده به فروش رفت همچنین این آهنگ استثنایی فقط در کشور آلمان قریب به نزدیک 1000000 میلیون (تقریبا 900000) نسخه به فروش رسید.
جالب است بدانید که همچین دیتر بوهلن تنها خارجی می باشد که به وی افتخار شهروند هنرمند اتحاد جماهیر شوروی (People's Artist of the USSR 1989 ) داده شده.
دیتر چندین مرتبه به عنوان داور در مسابقات و برنامه (Deutschland sucht den Superstar) برای فصول مختلف بوده و چندین آهنگ هم با افراد شرکت کننده ضبط کرده.
(Deutschland sucht den Superstar) : ورزن آلمانی همان "Pop Idol" می باشد.
در این برنامه ستاره های موسیقی به نمایش گذاشته می شوند.
او اغلب نقد و حرف های تند و جنجال بر انگیزی در این برنامه به پا می کند.(صدای تو شبیه دیوی می مونه که تو باغچه از خوشی در حال خواندنه!)

در سال 2002 دیتر زندگی نامه خودش با نام "Nichts Als Die Wahrheir" را نوشت که بعد از آن کتاب دومی به نام "Hinter Den Kulissen" را منتشز نمود.
در این کتاب دیتر اهانت ها و جمله های بدی (پول پرست ، تنبل و... ) به توماس کرده بود.توماس نیز شکایت هایی به خاطر این توهین ها به دادگاه کرد.همچنین به اشخاص دیگری که با آن ها کار کرده بود از جمله "Frank Farian" نیز توهین هایی شده بود که در پاسخ فرانک در کتابی با نام "Stupid Dieser Bohlen" به معنای ( دیتر نفهم ) حسابی دیتر را کوبید.
تعداد صفحات: 370 صفحهسال چاپ: 30 آپریل 2004شابک: ISBN-13 978-3980953108

کتاب اول شرح پستی بلندی های زندگی اش و کتاب دوم لحظات جالب زندگیش به عنوان یک هنرمند بود.در کل در این کتاب ها ،نحوه زندگی خود ، زنان و تجارب خود با دیگر خواننده ها پرداخته بود.
کتاب اول وی در کل آلمان از هر لحاظ بی سابقه بود و فروش بالایی داشت که هر دو کتاب او به صورت صوتی یا همان "Audio Book" نیز منتشر شد.

Diter Der Film


در سال 2006 کارتون انیمیشنی با عنوان "Diter Der Film" که بر گرفته از کتاب پر فروش Nicht als die Wahrheit دیتر بوهلن بود ساخته شد. تراک صدای این فیلم شامل یک آهنگ منتشر نشده ی گروه به نام "Shooting Star" بود که برای آلبوم Universe نوشته شده بود.
مدت زمان این کارتون 56 دقیقهمدریت کار : Michael Schaack و Toby Genkelفیلمنامه: Rolf Dieckmann و Toby Genkel و Michael Schaackتولید کننده: Michael Schaack و Thomas Walkerموزیک: J. P. Genkel و Dieter Bohlenفیلمبرداری: Graham Tiernanتدوین : Sascha Wolffگویندگان :Dieter Bohlen: ErzählerBertram Hiese: Dieter BohlenAntonia von Romatowski: Verona Feldbusch, NaddelHarry Wijnvoord: TeufelWolfgang Völz: Herr PutzfischRobert Missler: Weitere männliche Rollen
این انیمیشن خنده دار درباره زندگی دیتر از دوران کودکی تا دوران حرفه ای شدن در هنر موسیقی را باز گو می کند. همچنین در آن صحنه های زیادی از عشق بازی دیتر به تصویر کشیده شده است. برای ساخت این کارتون زیبا چیزی در حدود 6.5 میلیون یورو خرج شده بود.
میزان فروش آهنگ های او با هر دو گروه مدرن تاکینگ و بلو سیستم طبق آمار منابع رسمی بالای 165 میلیون نسخه می باشد.
اواخر با آهنگ ما یک رویا داریم "We Have a Dream" ٬ با خوانندگی گروه (Deutschland Sucht Den Superstar) ( نسخه ی آلمانی Idols Pop) بهترین بهترین ها در آلمان شد.

بی شک دیتر بوهلن این آهنگ ساز توانا ، سرشناس ترین و موفق ترین آهنگساز و نت نویس آلمانی در همه زمانها است .
دیتر بعد از کار در گروه ها در حال حاضر در شبکه هایی نظیر "Super Star" استعداد یابی می کند.

عکس و چهره وی تا به حال از مواد غذایی گرفته تا درب های فرود گاه ،MP3 پلیر و موبایل O2 ، عطر ها ، ارگ های شرکت یاماها و بیل برد های تبلیغاتی و ... برای تبلیغات استفاده شده است نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

شنبه 7 اردیبهشت 1392
سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 11:56 ب.ظ
My family members all the time say that I am killing my
time here at net, except I know I am getting experience daily by
reading thes pleasant articles.
دوشنبه 27 شهریور 1396 03:37 ب.ظ
I was more than happy to find this page. I need to to thank
you for your time just for this wonderful read!!
I definitely savored every bit of it and i also have you saved to fav to see new things on your website.
سه شنبه 19 اردیبهشت 1396 03:26 ب.ظ
You could certainly see your skills in the work
you write. The sector hopes for more passionate writers like
you who aren't afraid to say how they believe.
At all times go after your heart.
جمعه 25 فروردین 1396 12:05 ب.ظ
Your style is so unique compared to other folks I have read stuff from.
I appreciate you for posting when you've got the opportunity, Guess I
will just bookmark this page.
سه شنبه 15 فروردین 1396 08:51 ب.ظ
I like it when folks get together and share views. Great website, keep it
up!
شنبه 7 اردیبهشت 1392 03:41 ق.ظ
برای اولین بار در ایران آموزش تخصصی و تضمینی خرید و فروش ارزهای بین المللی

دیگر نگران هزینه زندگی و افزایش مداوم دلار نباشید زیرا درآمد شما نیز به دلار است
متخصصین ، تجار ، مهندسین ، کارمندان ، ...
Bahramsoltani.mihanblog.com
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :